28.05.2017 Nagroda Katarzyny Witek

.. ... czytaj dalej

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza wychowanka i instruktor tańca – Katarzyna Witek w dniu 25 maja 2017 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, otrzymała dyplom honorowy i najwyższe odznaczenie Ministerstwa Kultury Bułgarii „Złoty wiek” Cara Symeona za zasługi w rozwoju i promocji kultury bułgarskiej w Polsce.
Katarzyna Witek ukończyła filologię bułgarską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jest założycielem, kierownikiem i choreografem Zespołu Tańców i Pieśni Bałkańskich „IGLIKA”, który istnieje już od 15 lat. Zespół ten skupia wychowanków „Małych Słowianek”, innych zespołów folklorystycznych oraz pasjonatów tańca i śpiewu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i rozwijaniu swoich pasji.

zwiń wiadomość
03.11.2016 Warsztaty zimowe – Poronin 2017

. ... czytaj dalej

Zimowe   warsztaty artystyczno – rekreacyjne w  Ośrodku Wypoczynkowym „LIMBA”
34 – 520 PORONIN Kośne Hamry 15A
http://www.limba.poronin.pl/

wyjazd na warsztaty  –  29. 01. 2017 r. /niedziela/
powrót z warsztatów –   04. 02. 2017 r. /sobota/

Koszt :  670 zł

•    I   wpłata   – 200 zł   płatne  do 31  listopada  2016 r.
•    II  wpłata – 220 zł   płatne  do 20  grudnia  2016 r.
•    III wpłata – 250 zł   płatne  do 15  stycznia  2017 r.

Szczegółowe informacje, odbiór kart zdrowia – ul. Krupnicza 38, I piętro w pokoju 109.
Wpłaty na warsztaty należy dokonać tylko przelewem na poczcie  lub w dowolnym banku na nr konta Centrum Młodzieży
PKO BP   80 1020 4900 0000 8102 3015 5430
z dopiskiem:  ZPiT „Małe Słowianki”,  imię i nazwisko dziecka

Prosimy o przedstawienie wszystkich dowodów wpłaty w pokoju 109,  I piętro.
Zwrot kart zdrowia do 13 stycznia 2017 r.
Wyjazd na zimowe warsztaty do PORONINA  29.01.2017 (niedziela) – ul. Krupnicza 38 (parking)
zbiórka 10 minut przed godziną odjazdu.

 9.30 – drużyny:  Malinki, Tuptusie, Paprotki, Maki, Krokusy
Instruktorzy: B, Oleszko, A. Oleszko, A. Frasik,  D. Sałęga, A. Dzierwa , E. Nawrocka, Z. Zachara

10.00 – drużyny:  Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Niezapominajki, Borówki
Instruktorzy: G. Biedrońska, E. de Lehenstein-Filip, J. Maj,  D. Henzel

10.30 – drużyny:  Jarzębinki, Kalinki, Sasanki, Stokrotki
Instruktorzy: W.M. Francuz, A. Korczakowska, A. Drozd,  M. Leżoń, J. Łucek

Powrót z warsztatów 04.02.2017 (sobota)  – ul. Krupnicza 38 (parking)

Ok. godz. 12.00 w Krakowie –  drużyny: Jarzębinki, Kalinki, Sasanki, Stokrotki
Instruktorzy: W.M. Francuz, A. Korczakowska, A. Drozd,  M. Leżoń, J. Łucek, Z. Zachar, E. Nawrocka

Ok. godz. 12.30 w Krakowie – drużyny: Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Niezapominajki, Borówki
Instruktorzy: B. Oleszko, A. Oleszko, G. Biedrońska, E. de Lehenstein-Filip, J. Maj, D. Henzel ,

Ok. godz. 13.00 w Krakowie – drużyny:  Malinki, Tuptusie , Paprotki, Maki, Krokusy
Instruktorzy: E. Wolak, M. Czajka-Różycka, A. Frasik, D. Sałęga

zwiń wiadomość
23.08.2016 Zajęcia w roku szkolnym 2016/17

... ... czytaj dalej

01 – 09.09.2016 – przesłuchania do zespołu w godz. 16.00 i 17.00 (terminy po wcześniejszym  uzgodnieniu z instruktorami)

01.09. 2016 (czwartek) –  JARZĘBINKI – zajęcia baletowe – godz. 18.00
02.09.2016 (piątek) -PAPROTKI, MAKI – zajęcia baletowe – godz. 15.30
02.09.2016 (piątek) – MALINKI, TUPTUSIE – zajęcia baletowe – godz. 18.00
Od 05.09.2016 (poniedziałek)
zajęcia stałe grup tanecznych BŁAWATKI, BOROWIKI, ŚNIEŻYNKI, KROKUSY
i wokalno-tanecznych KALINKI, SASANKI, STOKROTKI, NIEZAPOMINAJKI, BORÓWKI rozpoczynają się wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2016/2017
Od 12.09.2016 (poniedziałek)
Zajęcia grup rytmicznych FIOŁKI, BRATKI, PIERWIOSNKI, KACZEŃCE, BIEDRONKI, MOTYLKI rozpoczynają się od wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2016/2017

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia otwarte:
07.09.2016 (środa) – zajęcia wokalne dla młodszych uczniów szkoły podstawowej- godz. 15.00 – 17.20, sala 202 b
08.09.2016 (czwartek) – zajęcia taneczne dla młodszych uczniów szkoły podstawowej – godz. 15.30 – 17.50 sala 006
09.09.2016 (piątek) – zajęcia taneczne dla starszych uczniów szkoły podstawowej – godz. 15.30 – 17.50, sala 8 (przyziemie).

zwiń wiadomość