02.04.2019 Plany wyjazdowe

* ... czytaj dalej

W okresie wiosenno – letnim 2019 planujemy wyjazdy:

1. Ukraina – Lwów – Święto miasta  03-05.05.2019

2. Węgry – Budapeszt – Święto mniejszości narodowych  24-26.05.2019

3. Macedonia – Ohrid – XI International Music & Folk – Dance Festival“Ohrid Fest”  03-09.07.2019

4. Poronin – Warsztaty artystyczno-rekreacyjne  19-25.08.2019 (zapisy w pok. 110  Ip.)

zwiń wiadomość
12.12.2018 Warsztaty zimowe – Poronin 2019

* ... czytaj dalej

ZIMOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNO – REKREACYJNE w OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM „LIMBA GRAND & RESORT”

34 – 520 PORONIN Kośne Hamry 15A
http://www.limba.poronin.pl/

Z A P I S Y w nieprzekraczalnym terminie do 16 listopada 2018r. (piątek)

NA WARSZTATY ZAPRASZAMY GRUPY: Malinki, Tuptusie, Paprotki, Maki, Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Krokusy, Jarzębinki, Kalinki, Sasanki, Stokrotki, Niezapominajki, Borówki, Świerszcze, ( w miarę wolnych miejsc: Pierwiosnki, Kaczeńce).

wyjazd na warsztaty – 13. 01. 2019 /niedziela/
powrót z warsztatów – 19. 01. 2019 /sobota/

Koszt : 900 zł
• I wpłata – 300 zł płatne do 16 listopada 2018 r.
• II wpłata – 300 zł płatne do 20 grudnia 2018 r.
• III wpłata – 300 zł płatne do 06 stycznia 2019 r.
Ze względu na zakończenie roku finansowego w Centrum Młodzieży prosimy nie dokonywać wpłat w dniach 21-31 grudnia 2018 r.

Informacje, odbiór kart zdrowia ul. Krupnicza 38, I piętro w pokoju 110.
Wpłaty na warsztaty należy dokonać tylko przelewem na poczcie lub w dowolnym banku, na nr konta Centrum Młodzieży
PKO BP 80 1020 4900 0000 8102 3015 5430
z dopiskiem: ZPiT „Małe Słowianki” – PORONIN, imię i nazwisko dziecka

Prosimy o przedstawienie wszystkich dowodów wpłaty w pokoju 110, I piętro

BRAK I WPŁATY – ( ZALICZKI BEZZWROTNEJ) do 16 listopada 2018r. powoduje skreślenie dziecka z listy wyjazdowej !

Zwrot wypełnionych kart zdrowia do 20 grudnia 2018r.

Wyjazd na Zimowe Warsztaty – do PORONINA
13.01.2019 (niedziela) – ul. Krupnicza 38 (parking) – zbiórka 10 minut przed godziną odjazdu:

9.30 – drużyny: Malinki, Tuptusie, Jarzębinki, Kalinki
Instruktorzy: M. Surma, J. Łucek, A. Korczakowska, J. Czech, W. Joniec

10.00 – drużyny: Paprotki, Maki , Świerszcze, Sasanki, Niezapominajki
Instruktorzy: G. Biedrońska, A. Dranka-Szot, J. Maj, A. Dzierwa

10.30 – drużyny: Bławatki, Borowiki, Krokusy, Pierwiosnki , Śnieżynki
Instruktorzy: B. Oleszko, A. Oleszko, M. Leżoń, B. Kwiatkowska, K.Wach, Z. Zachara

Powrót z warsztatów 19.01.2019 (sobota) – ul. Krupnicza 38 (parking)

Ok. godz.12.30 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 10.00)
drużyny: Bławatki, Borowiki, Krokusy, Pierwiosnki , Śnieżynki
Instruktorzy: B. Oleszko, A. Oleszko, M. Leżoń, K. Wach, Z. Zachara

Ok. godz.13.00 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 10.30)
drużyny: Paprotki, Maki, Świerszcze, Sasanki, Niezapominajki
Instruktorzy: G. Biedrońska, A. Dranka-Szot, J. Maj, W. Joniec

Ok. godz. 13.30 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 11.00)
drużyny: Malinki, Tuptusie, Jarzębinki, Kalinki
Instruktorzy: M. Surma, J. Łucek, A. Korczakowska, J. Czech, E. Wolak

Uczestników warsztatów oraz ich rodziców/opiekunów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Warsztatów
Wniosek o przyznanie pomocy socjalnej z Rady Rodziców CM

zwiń wiadomość
11.12.2018 Opłatek 2018

** ... czytaj dalej

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE „MAŁE SŁOWIANKI” NA SPOTKANIA OPŁATKOWE POŁĄCZONE
ZE WSPÓLNYM KOLĘDOWANIEM, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ:

17 grudnia /poniedziałek/
Paprotki, Maki – opłatek w ramach zajęć

18 grudnia /wtorek/
godzina 18.00 – Malinki, Tuptusie, Jarzębinki, Kalinki, Świerszcze – sala taneczna /przyziemie/
Pierwiosnki, Kaczeńce – opłatek w ramach zajęć

19 grudnia /środa/
Fiołki, Bratki – opłatek w ramach zajęć
Niezapominajki, Borówki – opłatek w ramach zajęć

20 grudnia /czwartek/
godzina 16.00 – Sasanki, Stokrotki, Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Krokusy – sala teatralna
Biedronki, Motylki – opłatek w ramach zajęć

Od 21 grudnia 2018(piątek) – 1 stycznia 2019 (wtorek) przerwa świąteczna.
Na zajęcia zapraszamy po Nowym Roku od 2 stycznia 2019 (środa).

zwiń wiadomość
07.09.2018 Zajęcia w roku szkolnym 2018/19

. ... czytaj dalej

03 – 07.09.2018 – przesłuchania do zespołu w godz. 16.00 i 17.00 (terminy po wcześniejszym  telefonicznym uzgodnieniu) – sala 8 – przyziemie
Od 03.09.2018 (poniedziałek) zajęcia stałe grup tanecznych MALINKI, TUPTUSIE, PAPROTKI, MAKI, BŁAWATKI, BOROWIKI, ŚNIEŻYNKI, KROKUSY, grup wokalno-tanecznych KALINKI, SASANKI, STOKROTKI i KAPELI rozpoczynają się wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2018/2019
Od  06.09.2018 r. (czwartek) – grupa JARZĘBINKI – zajęcia baletowe
Od 10.09.2018 (poniedziałek) zajęcia stałe grup rytmicznych BIEDRONKI, MOTYLKI, PIERWIOSNKI, KACZEŃCE  oraz grup wokalno-tanecznych NIEZAPOMINAJKI, BORÓWKI rozpoczynają się wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2018/19  
Od 14.09.2018 ( w każdy piątek) – wybrane dziewczynki z młodszych grup w godz. 17.30-18.00 –  Raczenica
Od 17.09.2018 (poniedziałek) rozpoczynają się zajęcia stałe grup rytmicznych FIOŁKI, BRATKI wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2018/19 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia otwarte:
04.09.2018 (wtorek) – zajęcia taneczne dla młodszych uczniów szkół podstawowych- godz. 18.00 – 20.15, sala teatralna – parter
07.09.2018 (piątek) – zajęcia taneczne dla starszych uczniów szkół podstawowych – godz. 15.30 – 17.30 sala 8 – przyziemie
10.09.2018 (poniedziałek) – zajęcia muzyczne dla uczniów szkół podstawowych (kapela) – godz. 17.00 – 19.00, sala 308 III p.
13.09.2018 (czwartek) – zajęcia wokalne dla młodszych uczniów szkół podstawowych – godz. 15.00 – 17.50, sala 308 III p.
14.09.2018 (piątek) – zajęcia rytmiczne dla dzieci „0” – III kl. – godz. 15.30 – 17.50, sala teatralna parter.

zwiń wiadomość