12.09.2019 Zebrania z rodzicami

* ... czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, na których będziemy omawiać sprawy związane z pracą w nowym roku szkolnym, obchodami Jubileuszu 45 lecia Zespołu, warsztatami zimowymi i letnimi oraz wyjazdami zagranicznymi.
Harmonogram zebrań:
16.09.2019 pon. godz. 17.30 – Pierwiosnki, Kaczeńce – sala 109
17.09.2019 wt. godz. 19.30 – Rumianki, Nasturcje – sala 308
19.09.2019 czw. godz. 17.30 – Sasanki, Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Krokusy – sala teatralna
23.09.2019 pon. godz. 17.20 – Niezapominajki, Borówki, Świerszcze – sala 308
25.09.2019 śr. godz. 17.30 – Fiołki, Bratki – sala teatralna
27.09.2019 pt. godz. 17.30 – Malinki, Tuptusie, Paprotki, Maki, Jarzębinki, Kalinki – sala 109.

Do zobaczenia!

zwiń wiadomość
26.08.2019 Zajęcia w roku szkolnym 2019/20

. ... czytaj dalej

02 – 06.09.2019 – przesłuchania do zespołu w godz. 16.00 i 17.00  sala 8 – przyziemie (terminy po wcześniejszym  telefonicznym uzgodnieniu  012 430 00 15 wew. 227. Wniosek rekrutacyjny i ewentualne dodatkowe dokumenty składa się w  pok. 110, od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 18.00)
Od 02.09.2019 (poniedziałek) zajęcia stałe grup tanecznych MALINKI, TUPTUSIE, PAPROTKI, MAKI, BŁAWATKI, BOROWIKI, grup wokalno-tanecznych JARZĘBINKI, KALINKI, SASANKI, STOKROTKI i KAPELI rozpoczynają się wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2019/2020
Od 09.09.2019 (poniedziałek) zajęcia stałe grup rytmicznych RUMIANKI, NASTURCJE, PIERWIOSNKI, KACZEŃCE  oraz grup wokalno-tanecznych NIEZAPOMINAJKI, BORÓWKI rozpoczynają się wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2019/20
Od 17.09.2019 (wtorek) rozpoczynają się zajęcia stałe grup rytmicznych FIOŁKI, BRATKI oraz grup baletowych ŚNIEŻYNKI, KROKUSY wg harmonogramu zajęć na rok szkolny 2019/20

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia otwarte:
09.09.2019 (poniedziałek) – zajęcia taneczne dla starszych uczniów szkół podstawowych – godz. 18.00 – 20.00 sala 8 – przyziemie
09.09.2019 (poniedziałek) – zajęcia muzyczne dla uczniów szkół podstawowych (kapela) – godz. 17.00 – 19.00, sala 308 III p.
10.09.2019 (wtorek) – zajęcia taneczne dla młodszych uczniów szkół podstawowych- godz. 18.00 – 20.15, sala teatralna – parter
12.09.2019 (czwartek) – zajęcia wokalne dla młodszych uczniów szkół podstawowych – godz. 15.00 – 17.50, sala 308 III p.
13.09.2019 (piątek) – zajęcia rytmiczne dla dzieci „0” – III kl. – godz. 15.30 – 17.50, sala teatralna parter.

zwiń wiadomość
24.06.2019 Warsztaty letnie – Poronin 2019

* ... czytaj dalej

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNO – REKREACYJNE w OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM „LIMBA GRAND & RESORT”

34 – 520 PORONIN Kośne Hamry 15A
http://www.limba.poronin.pl/

ZAPISY w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2019r. (piątek)

NA WARSZTATY ZAPRASZAMY GRUPY: Malinki, Tuptusie, Paprotki, Maki, Bławatki, Borowiki, Śnieżynki, Krokusy, Jarzębinki, Kalinki, Sasanki, Stokrotki, Niezapominajki, Borówki, Świerszcze oraz Pierwiosnki, Kaczeńce, Biedronki, Motylki (dzieci w wieku szkolnym po uzgodnieniu z instruktorem)

wyjazd na warsztaty – 19. 08. 2019 /poniedziałek/
powrót z warsztatów – 25. 08. 2019 /niedziela/

Koszt : 850 zł
• I wpłata – 250 zł płatne do 15 maja 2019 r.
• II wpłata – 300 zł płatne do 15 czerwca 2019 r.
• III wpłata – 300 zł płatne do 15 lipca 2019 r.

Informacje, odbiór kart zdrowia ul. Krupnicza 38, I piętro w pokoju 110.
Wpłaty na warsztaty należy dokonać tylko przelewem na poczcie lub w dowolnym banku, na nr konta Centrum Młodzieży
PKO BP 80 1020 4900 0000 8102 3015 5430
z dopiskiem: ZPiT „Małe Słowianki” – PORONIN, imię i nazwisko dziecka

Prosimy o przedstawienie wszystkich dowodów wpłaty w pokoju 110, I piętro

BRAK I WPŁATY – (ZALICZKI BEZZWROTNEJ) do 15 maja 2019 r. powoduje skreślenie dziecka z listy wyjazdowej !

Zwrot wypełnionych kart zdrowia do 07 czerwca 2019 r. (piątek)

ZAPRASZAMY !

Dyżury w okresie wakacyjnym – pok.110:
24-31.06.2019 (pon-pt) godz. 13.00-18.00
16.08.2019 (pt) godz. 13.00-18.00

Wyjazd na warsztaty do PORONINA 19.08.2019 (poniedziałek)
Krupnicza 38 (parking) – zbiórka 10 minut przed godziną odjazdu

 09.30 – drużyny: Malinki, Tuptusie, Paprotki, Kapela
Instruktorzy: M. Skotniczny, M. Leżoń, J. Maj, W. Joniec

10.00 – drużyny: Jarzębinki , Maki , Bławatki, Śnieżynki
Instruktorzy: M. Surma, A. Frasik, A. Czech

10.30 – drużyny: Sasanki, Niezapominajki, Borowiki, Kalinki
Instruktorzy: B. Oleszko, B. Kwiatkowska, A. Boruta, Z. Zachara, G. Biedrońska, M. Mączka

11.00 – drużyny: Pierwiosnki, Kaczeńce
Instruktorzy: B. Włoczkowska, A. Dzierwa, A. Dranka-Szot, J. Łucek

 

Powrót z warsztatów 25.08.2019 (niedziela)  – ul. Krupnicza 38 (parking)

Ok. godz.1200 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 930)
drużyny: Pierwiosnki, Kaczeńce
Instruktorzy: B. Włoczkowska, A. Dranka-Szot, J. Łucek, A. Dzierwa

Ok. godz.1230 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 1000)
drużyny: Sasanki, Niezapominajki, Borowiki, Kalinki
Instruktorzy: B. Oleszko, A. Boruta, M. Mączka, Z. Zachara, W. Joniec, G. Biedrońska

Ok. godz. 1300 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 1030)
drużyny: Jarzębinki , Maki, Bławatki, Śnieżynki
Instruktorzy: M. Surma, K. Wolak, A. Frasik, A. Czech

Ok. godz. 1330 w Krakowie (wyjazd z Poronina godz. 1100)
drużyny: Malinki, Tuptusie, Paprotki, Kapela
Instruktorzy: E. Wolak, M. Skotniczny, M. Leżoń, J. Maj

 

Wniosek o przyznanie pomocy socjalnej z Rady Rodziców

zwiń wiadomość
26.04.2019 Majówka 2019

* ... czytaj dalej

Harmonogram zajęć w okresie 29.04 – 05.05.2019

29.04 pon. zajęcia grup Biedronki, Motylki oraz Paprotki, Maki – w harmonogramu
pozostałe grupy – zajęcia odwołane
30.04 wt. próba generalna i pakowanie strojów – skład wyjeżdżający do Lwowa, godz. 17.30
pozostałe grupy – zajęcia odwołane
01.05 śr. Święto 1 maja – zajęcia odwołane
02.05 czw. zajęcia odwołane
03.05. pt. wyjazd grupy do Lwowa, zbiórka godz. 06.45
Tramwaj patriotyczny – zbiórka 09.15, tramwaj  godz. 10.30

Na zajęcia zgodnie z harmonogramem zapraszamy od 06.05.2019 pon.

zwiń wiadomość